Strona główna » Meble biurowe » Biurka i akcesoria

Biurka i akcesoria biurkowe

Meble biurowe 10office w swojej ofercie posiada biurka proste, kształtowe, z dostawkami, przegrodami i pomocnikami o różnym standardzie i stylistyce. Oprócz standardów robimy biurka na dowolny wymiar. Biurka na kilku stelażach płytowych i stalowych malowanych proszkowo. Ponadto w naszej ofercie posiadamy biurka z elektryczną regulacją wysokości oraz do Home Office. czytaj więcej »

Alaska

tanie biurka pracownicze na stelażu płytowym - ceny biurek już od 271 zł netto
Alaska
Biurka Alaska na stelażu płytowym. Biurka na nogach płytowych o grubości 18 mm osadzonych na ślizgaczach i połączonych ze sobą cofniętymi od krawędzi plecami, co daje stabilną konstrukcję i przestrzeń dla Klienta. Blat z płyty w dwóch grubościach 18 lub 25 mm. zobacz więcej »

Nevada

biurka na stelażu metalowym o profilu okrągłym fi60 mm - ceny biurek od 710 zł netto
Nevada
Biurka Nevada na solidnym stelażu metalowym. Cztery nogi o profilu okrągłym fi 60 mm z regulacją poziomowania +/- 25 mm. Nogi zespawane ze sobą estetyczną blachą łączącą. Blat o grubości 18 lub 25 mm z metalową belką wzmacniającą na okablowanie. zobacz więcej »

Montana

biurka na stelażu metalowym o profilu kwadratowym 60x60 mm - ceny biurek od 770 zł netto
Montana
Biurka Montana na solidnym stelażu metalowym. Nogi o profilu kwadratowym 60x60 mm z regulacją poziomowania +/- 25 mm. Nogi zespawane ze sobą estetyczną blachą łączącą. Blat o grubości 18 lub 25 mm z metalową belką wzmacniającą na okablowanie. zobacz więcej »

Dakota

biurka na stelażu płytowym 25 mm - ceny biurek od 523 zł netto
Dakota
Biurka Dakota na stelażu płytowym. Dwie nogi o grubości 25 mm z regulacją poziomowania. Między nogami plecy z płyty 18 mm oraz belka metalowa wzmacniająca blat będąca jednocześnie kanałem poziomym na okablowanie. Blat w grubości 25 mm. zobacz więcej »

Texas

biurka na stelażu metalowym w kształcie odwróconej litery T - ceny biurek od 880 zł netto
Texas
Biurka Texas na stelażu metalowym. Nogi o kształcie odwróconej litery T z kanałem pionowym na kable w nodze. Szeroka belka podblatowa będąca kanałem poziomym na okablowanie. Blat o grubości 18 lub 25 mm w bogatej kolorystyce. zobacz więcej »

Oregon

biurka na stelażu metalowym o profilu 60x30 mm - ceny biurek od 1210 zł netto
Oregon
Biurka Oregon na stelażu metalowym. Dwie nogi o profilu 60x30 mm z regulacją poziomowania. Belka na okablowanie pod blatem w kolorze stelaża. Blat z płyty o grubości 18 lub 25 mm. Nogi w kształcie zamkniętego kwadratu w różnych kolorach. zobacz więcej »

Indiana

biurka na stelażu elektrycznym z regulacją wysokości - ceny biurek od 1200 zł netto
Indiana
Biurka Indiana na stelażu z elektryczną regulacją wysokości z ustawieniem w zakresie 70-120 cm za pomocą przycisków. Nogi o kształcie odwróconej litery T, blat z płyty o grubości 18 lub 25 mm. Biurka do pracy na siedząco lub stojąco. zobacz więcej »

Arkansas

biurka na stelażu metalowym o profilu 30x30 mm - ceny biurek od 671 zł netto
Arkansas
Biurka Arkansas na stelażu metalowym. Nogi o profilu kwadratowym 30x30 mm z regulacją poziomowania +/- 25 mm. Nogi zespawane i skręcane ze sobą. Blat o grubości 18 lub 25 mm. Na około blatu belki wzmacniające. zobacz więcej »

Biurka do Home Office

biurka do domu, dostawa w 3 dni do złożenia - ceny biurek od 487 zł netto
Home Office
Biurka do Home Office. Gotowe biurka o różnej stylistyce i kształcie. Sprzedawane także wysyłkowo - w ciągu 3 dni roboczych, do samodzielnego złożenia. Ponad 10 rodzajów biurek w różnym kolorze - także lakierowany mdf. zobacz więcej »

Biurka do Call Center

biurka ze ściankami płytowymi do Call Center - ceny modułów od 1150 zł netto
Call Center
Tanie zestawy call center do pomieszczeń typu open space. Tanie i solidne biurka płytowe oraz przegrody międzybiurkowe. Wysokości przegród nawet do 2 metrów. Dowolne ustawienia robione pod wymiar pomieszczenia. zobacz więcej »
KONTAKT:
10office meble biurowe
tel. 885 80 10 10
tel. 22 280 90 10
e-mail: biuro@10office.pl

Ekspozycja mebli Warszawa
Umów się na wizytę
ŚLEDŹ NAS NA: