Strona główna » Krzesła i fotele biurowe

Krzesła i fotele biurowe

Meble biurowe 10office w swojej ofercie posiada krzesła biurowe, fotele biurowe i krzesła konferencyjne. Posiadamy krzesła biurowe obrotowe i stacjonarne, a także sofy, krzesła dziecięce i specjalistyczne. Więcej z naszej oferty znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym www.10chairs.pl gdzie posiadamy jeszcze bogatszą ofertę krzeseł. czytaj więcej »

Krzesła obrotowe pracownicze

Krzesła obrotowe
Odpowiednie krzesło obrotowe do biurka zapewnia dostęp do wszystkich urządzeń potrzebnych w czasie pracy lub nauki. Dobre krzesło obrotowe jest obecnie niezbędnym wyposażeniem biura, pokoju dziecka czy gabinetu. zobacz więcej »

Krzesła obrotowe ergonomiczne

Krzesła ergonomiczne
Krzesła ergonomiczne ograniczają negatywne skutki długiego siedzenia przy biurku. Charakteryzują się pełną regulacją - od zagłówka, przez podłokietniki, oparcie i siedzisko. Dzięki temu można je dostosować do swoich potrzeb, uzyskując maksimum wygody i pełen komfort. zobacz więcej »

Fotele gabinetowe

Fotele gabinetowe
Eleganckie fotele gabinetowe, wykonane ze skóry naturalnej oraz o bardziej uniwersalnych kształtach z najlepszej jakości tkanin. Funkcjonalny fotel, to taki, który powoli nam na dostosowanie wysokości siedziska, kąta odchylenia oparcia oraz wysokości podłokietników. zobacz więcej »

Krzesła i fotele konferencyjne

Krzesła konferencyjne
Krzesła i fotele konferencyjne do sal konferencyjnych, stolików gościnnych w gabinetach czy do sal szkoleniowych ustawiane w rzędach. Dobrze, aby dopasować krzesła konferencyjne do wystroju wnętrza, np. koloru blatu, ścian czy innych elementów, np. logotypu firmy. zobacz więcej »

Sofy i fotele gościnne

Sofy gościnne
Sofy i fotele gościnne przeznaczone są głównie do poczekalni czy recepcji. Kanapy, fotele kubełkowe, fotele na płozach lub nóżkach można wykorzystywać także w pokojach biurowych przy stolikach gościnnych lub w salach konferencyjnych. zobacz więcej »

Krzesła kawiarniane

Krzesła kawiarniane
Krzesła kawiarniane tapicerowane, drewniane lub plastikowe ze względu na wielość możliwych form i kolorów mogą z powodzeniem stanowić funkcjonalną ozdobę pomieszczeń domowych, jak i użytku publicznego. Wielu restauratorów i hotelarzy docenia zalety tych produktów. zobacz więcej »

Zestawy do Chillout Room

Chillout Room
W chillout roomie, służącym wyciszeniu pracowników, na pewno sprawdzą się kanapy, sofy, wygodne fotele czy ogromne pufy, w których można rozsiąść się wygodnie z kubkiem herbaty i odpocząć od zawodowych obowiązków. zobacz więcej »

Inne krzesła

Inne krzesła
Hockery do barów, krzesła specjalistyczne - na produkcję, do laboratoriów chemicznych, czy do kas sklepowych, a także fotele gamingowe, ławki do poczekalni czy krzesła z wbudowanym składanym pulpitem na szkolenia pracowników. zobacz więcej »
KONTAKT:
10office meble biurowe
tel. 885 80 10 10
tel. 22 280 90 10
e-mail: biuro@10office.pl

Ekspozycja mebli Warszawa
Umów się na wizytę
ŚLEDŹ NAS NA: