Strona główna » Meble biurowe

Meble biurowe od firmy 10office

Meble biurowe 10office w swojej ofercie posiada biurka, stoły konferencyjne, stoliki gościnne, szafy ubraniowe i regały aktowe, a także lady recepcyjne i ścianki działowe. Oprócz standardów robimy meble biurowe na wymiar. Polecamy meble do biura tj. biurka i stoły konferencyjne w różnej stylistyce, do wyboru na kilku stelażach płytowych i stalowych malowanych proszkowo. czytaj więcej »

Biurka i akcesoria

Biurka
W swojej ofercie mamy ponad dziesięć systemów biurek różniących się od siebie rodzajem stelaża, konstrukcją i ceną. Najtańszy system biurek Alaska na nogach płytowych. Meble biurowe wyższej klasy to systemy Dakota i Missisipi na nogach płytowych oraz Nevada, Montana, Oregon, Texas, Virginia i Arkansas na stelażach metalowych, a także Indiana na elektrycznym stelażu z regulacją wysokości i gotowe biurka do Home Office. zobacz więcej »

Regały aktowe i szafy ubraniowe

Regały
Systemy szaf ubraniowych i regałów aktowych różniących się od siebie konstrukcją i ceną pasują do każdego rodzaju biurka z naszej oferty. Najpopularniejsze regały biurowe Florida z nakładanym wieńcami i nóżkami do poziomowania konstrukcji. Najtańszy system regałów Arizona i z wyższej półki - California z regulowaną wysokością półek, metalowymi nóżkami i pełnymi plecami w kolorze mebla. Uzupełnieniem są szafy metalowe. zobacz więcej »

Stoły konferencyjne

Stoły konferencyjne
Osiem różnych systemów stołów konferencyjnych odznaczających się innym rodzajem stelaża, kształtem, konstrukcją i ceną. Najtańszy system to Alaska na nogach płytowych. Stoły konferencyjne wyższej klasy to systemy Dakota (nogi płytowe), Nevada, Montana, Oregon i Texas na stelażach metalowych, a także na nogach składnych Kansas i ze składanymi blatami na kółkach - mobilne Colorado. Stoły pasują do naszych biurek, regałów i komód. zobacz więcej »

Stoliki gościnne

Stoliki gościnne
Stoliki gościnne mogą być na różnego rodzaju nóżkach. Zaczynając od najtańszych nóg z płyty meblowej, poprzez stoliki na czterech nogach metalowych, nogach drewnianych, czy pojedyńczych nogach talerzowych. Cechuje je bogata kolorystyka oraz możliwość dopasowania wysokości oraz wielkości stolika. Polecane są do recepcji przy sofach, czy też do gabinetów jako stoliki, przy których omawiane są ważna sprawy wraz z pracownikami czy gośćmi. zobacz więcej »

Ścianki działowe i panele akustyczne

Ścianki działowe
Dziewięć różnych systemów ścianek działowych daje możliwość dużego wyboru stylu i koloru. Ścianki działowe z płyty meblowej, w profilach aluminiowych wypełnionych płytą, korkiem wygłuszającym, tapicerką lub szkłem (pleksą). W ofercie mamy także zestawy do Call Center, ścianki wiszące, ścianki stojące na ziemi oraz panele akustyczne wygłuszające pomieszczenie. Ścianki działowe pasują do sal open space i call center. zobacz więcej »

Lady recepcyjne

Lady recepcyjne
W swojej ofercie mamy kilka funkcjonalnych lad recepcyjnych - najtańsza Louisiana, a także wyższej klasy Iowa, Michigan, Minnesota i Pennsylvania. Systemy lad oprócz standardowych elementów, dopasowujemy do potrzeb Klienta i wielkości miejsca na recepcji. Elementami zdobiącymi lady są paski aluminiowe, szkło, listwy ledowe, czy też granit. Uzupełnieniem lad są komody, szafy wnękowe, sofy i krzesła do poczekalni. zobacz więcej »
KONTAKT:
10office meble biurowe
tel. 885 80 10 10
tel. 22 280 90 10
e-mail: biuro@10office.pl

Ekspozycja mebli Warszawa
Umów się na wizytę
ŚLEDŹ NAS NA: