Strona główna » Meble biurowe » Regały aktowe i szafy ubraniowe

Regały i szafy aktowe oraz szafy ubraniowe

Meble biurowe 10office w swojej ofercie posiada regały aktowe, szafy aktowe i szafy ubraniowe z nadstawkami i komodami o różnym standardzie i stylistyce. Regały z płyty meblowej o różnym standardzie, jak i regały metalowe z zamkami szyfrowymi (RODO) oraz regały magazynowe. Oprócz standardów robimy regały i szafy na dowolny wymiar. Także zabudowy wnękowe i regały przesuwne. czytaj więcej »

Florida

regały z poziomowaniem - ceny regałów od 192 zł netto
Florida
Regały Florida na nóżkach regulowanych z poziomowaniem. Prześwity segregatorowe, wieńce nakładane o grubości 18 lub 25 mm. Zamki dodatkowo płatne, półki stałe. Korpus z płyty o grubości 18 mm, plecy regałów z pilśni (hdf) w kolorze białym. zobacz więcej »

California

regały z półkami przestawnymi i pełnymi plecami - ceny regałów od 378 zł netto
California
Regały California na nóżkach z poziomowaniem. Prześwity segregatorowe, wieńce nakładane o grubości 25 mm. Zamki w standardzie, półki przestawne. Korpus z płyty o grubości 18 mm. Plecy regałów z pełnej płyty o grubości 18 mm w kolorze mebla, tak jak cały korpus. zobacz więcej »

Arizona

regały na cokołach - ceny regałów od 175 zł netto
Arizona
Regały Arizona na cokołach i ślizgaczach. Prześwity segregatorowe, wieńce wpuszczane (w opcji nakładane). Zamki dodatkowo płatne, półki stałe. Korpus z płyty o grubości 18 mm. Plecy regałów z pilśni (hdf) w kolorze białym. zobacz więcej »

Regały metalowe

Metalowe
Regały metalowe aktowe na segregatory z zamkami zwykłymi i szyfrowymi (RODO), regały kartotekowe na różne akta, szafy ubraniowe i szafki socjalne do szatni oraz regały magazynowe. W ofercie posiadamy także sejfy wolnostojące i do zabudowy. zobacz więcej »
KONTAKT:
10office meble biurowe
tel. 885 80 10 10
tel. 22 280 90 10
e-mail: biuro@10office.pl

Ekspozycja mebli Warszawa
Umów się na wizytę
ŚLEDŹ NAS NA: