Strona główna » Meble biurowe » Lady recepcyjne

Lady recepcyjne od firmy 10office

Meble biurowe 10office w swojej ofercie posiada kilka systemów lad recepcyjnych. Lada do recepcji w różnym standardzie i o różnej stylistyce. Nasze lady dostosowujemy indywidualnie do potrzeb Klienta oraz wielkości recepcji. Bogata kolorystyka i dowolna możliwość ustawienia sprawia, że nasza każda lada recepcyjna jest dopasowana do każdej wyznaczonej na nią przestrzeni biurowej. czytaj więcej »

Louisiana

lada klasyczna z poziomowaniem - cena lady od 865 zł netto
Louisiana
Lada recepcyjna Louisiana z blatami i nogami z płyty meblowej o grubości 25 mm. Elementy ręcznie gięte nadają ladzie estetyczny wygląd. Dzięki licznym elementom istnieje możliwość dowolnej konfiguracji lady. zobacz więcej »

Iowa

lada z nadstawkami z płyty, szkła, marmuru lub granitu - cena lady od 1583 zł netto
Iowa
Lada recepcyjna Iowa z ekskluzywnych materiałów wykończeniowych. Konstrukcja modułowa daje swobodę dowolnego zaplanowania przestrzeni, a prosta i nowoczesna forma pozwala stworzyć niezbędną wizytówkę firmy. zobacz więcej »

Michigan

lada z paskami aluminiowymi - cena lady od 2527 zł netto
Michigan
Lada recepcyjna Michigan z płyty melaminowanej 25 mm. Dodatki ze szkła i aluminium dają imponujący efekt wizualny. Możliwość ustawienia lady prostej jak i łukowej. Za pomocą modułów można skomponować dowolnej wielkości ladę recepcyjną. zobacz więcej »

Pennsylvania

lada ze wstawkami ze szkła - cena lady od 2999 zł netto
Pennsylvania
Lada recepcyjna Pennsylvania z płyty melaminowanej 25 mm. Lada prosta jedno lub dwu osobowa. Trzy kolory do wyboru - wstawki ze szkła. Klasyczna lada recepcyjna na recepcję. zobacz więcej »
KONTAKT:
10office meble biurowe
tel. 885 80 10 10
tel. 22 280 90 10
e-mail: biuro@10office.pl

Ekspozycja mebli Warszawa
Umów się na wizytę
ŚLEDŹ NAS NA: