Strona główna » Meble biurowe » Ścianki działowe i panele akustyczne

Ścianki działowe do biurek i ścianki międzybiurkowe

Meble biurowe 10office w swojej ofercie posiada ścianki działowe o różnym zastosowaniu. Ścianki działowe do biurek robimy na dowolny wymiar. Ścianki międzybiurkowe mogą być z płyty meblowej, tapicerowane, z korka, w profilach aluminiowych, ze szkłem i pleksą. Wygłuszające panele akustyczne tapicerowane z pianką wygłuszającą. czytaj więcej »

Utah

ścianki działowe z płyty - ceny ścianek od 190 zł netto
Utah
Ścianki działowe Utah z płyty o grubości 18 mm. Oferta obejmuje liczne przegrody i nadstawki międzybiurkowe z płyty. Elementy rozdzielące biurka mogą mieć dowolny kształt i wymiary. Idealne do rozdzielenia i zindywidualizowanie przestrzeni biurowej pracownika. zobacz więcej »

Boksy do Call Center

biurka ze ściankami płytowymi do call center - ceny modułów od 899 zł netto
Call Center
Tanie zestawy call center do pomieszczeń typu open space. Tanie i solidne biurka płytowe oraz przegrody międzybiurkowe. Wysokości przegród nawet do 2 metrów. Dowolne ustawienia robione pod wymiar pomieszczenia. zobacz więcej »

Georgia

ścianki działowe z panelami tapicerowanymi - ceny ścianek od 307 zł netto
Georgia
Ścianki działowe Georgia z płyty meblowej z przyklejanymi panelami tapicerowanymi. Nakładana na płytę tapicerka w kilkunastu kolorach i rodzajach tapicerki, także z pianką wygłuszającą. Ścianki montowane na kątowniki z możliwością łączenia ze sobą. zobacz więcej »

Idaho

ścianki działowe tapicerowane - ceny ścianek od 446 zł netto
Idaho
Ścianki działowe Idaho tapicerowane dwustronnie, osadzone na płycie mdf. Dostępne w 3 rodzajach tapicerki w kilkunastu kolorach. Montowane za pomocą specjalnych uchwytów mocowanych do blatu lub na kątowniki. Po środku listwa maskujaca w trzech kolorach. zobacz więcej »

Hawaii

ścianki tapicerowane z pianką wygłuszającą - ceny ścianek od 433 zł netto
Hawaii
Ścianki tapicerowane Hawaii z pianką 5 mm, dzięki której uzyskujemy barierę akustyczną 13,2 dB, co oznacza ponad trzykrotne zmniejszenie hałasu. Wolnostojące na nóżkach lub międzybiurkowe montowane do blatów. Dostępne różne kolory i rodzaje tkanin. zobacz więcej »

Kentucky

Kentucky
Panele akustyczne Kentucky - tapicerowane ścianki działowe z suwakiem. Różne wysokości przegród w poliestrze lub wełniane z wygłuszającą pianką. Panele wiszące, międzybiurkowe, a także stojące na ziemi na estetycznych nóżkach lub mobilne na kółkach. zobacz więcej »

Nebraska

ścianki w profilach z korkiem wygłuszającym - ceny ścianek od 632 zł netto
Nebraska
Ścianki działowe Nebraska. Korkowe ścianki działowe w profilach aluminiowych. Profile mogą być wypełnione elementami z płyty, korka lub szkła przezroczystego i mlecznego. Dowolne wymiary i duża możliwość konfiguracji. Panele mogą stać na ziemi na specjalnych nogach. zobacz więcej »

Ohio

ścianki tapicerowane w profilach aluminiowych - ceny ścianek od 582 zł netto
Ohio
Ścianki tapicerowane Ohio w profilach aluminiowych. Profile 32 mm wypełnione elementami z płyty, tapicerki z pianką wygłuszającą lub z pleksi w kilku kolorach. Różne wysokości i kształty przegród. Idealne rozwiązanie do sal typu Open Space. zobacz więcej »

Maine

ścianki tapicerowane w profilach aluminiowych - ceny ścianek od 554 zł netto
Maine
Ścianki tapicerowane Maine w profilach aluminiowych. Profile 20 mm wypełnione elementami z płyty, tapicerki z pianką wygłuszającą lub z pleksi w kilku kolorach. Różne wysokości i kształty przegród. Idealne rozwiązanie do sal typu Open Space. zobacz więcej »

Vermont

ścianki zabezpieczające przed wirusami - ceny ścianek od 398 zł netto
Vermont
Ścianki działowe Vermont w profilach aluminiowych z pleksą. Różne wysokości i szerokości przegród. Przegrody nakładane na biurko lub przyczepiane za pomocą specjalnych uchwytów do blatu. Przegrody tymczasowe idealne na ochronę przed wirusami. zobacz więcej »

Wisconsin

ściany szklane i płytowe stałe lub mobilne - ceny ścianek od 1500 zł netto
Wisconsin
Ścianki działowe Wisconsin w profilach aluminiowych ze szkłem lub płytą... zobacz więcej »
KONTAKT:
10office meble biurowe
tel. 885 80 10 10
tel. 22 280 90 10
e-mail: biuro@10office.pl

Ekspozycja mebli Warszawa
Umów się na wizytę
ŚLEDŹ NAS NA: