Strona główna » Meble biurowe » Stoły konferencyjne

Stoły konferencyjne od firmy 10office

Meble biurowe 10office w swojej ofercie posiada liczne stoły konferencyjne z dostawkami i pomocnikami o różnym standardzie i stylistyce. Oprócz standardów robimy stoły konferencyjne na dowolny wymiar. Stoły konferencyjne w różnej stylistyce, do wyboru na kilku stelażach płytowych i stalowych malowanych proszkowo. czytaj więcej »

Alaska

stoły konferencyjne na stelażu płytowym - ceny stołów od 347 zł netto
Alaska
Stoły konferencyjne Alaska na nogach płytowych o grubości 18 mm. Nogi osadzone na ślizgaczach i połączone ze sobą wspornikiem z płyty po środku blatu. Blat w dwóch grubościach 18 lub 25 mm. Dodatki do stołów to liczne dostawki. zobacz więcej »

Nevada

stoły na stelażu metalowym o profilu okrągłym fi60 mm - ceny stołów od 687 zł netto
Nevada
Stoły konferencyjne Nevada na solidnym stelażu metalowym. Nogi o profilu okrągłym fi 60 mm z regulacją poziomowania +/- 25 mm. Nogi zespawane ze sobą estetyczną blachą łączącą. Blat o grubości 18 lub 25 mm z metalową belką wzmacniającą na okablowanie. zobacz więcej »

Colorado

stoły na stelażu z kółkami i uchylnym blatem - ceny stołów od 1250 zł netto
Colorado
Stoły konferencyjne Colorado na składanym stelażu metalowym z kółkami. Nogi na stelażu malowane proszkowo w trzech kolorach z kółkami z hamulcem. Możliwość składania stołu do pozycji pionowej. Blat o grubości 18 lub 25 mm. zobacz więcej »

Kansas

stoły ze składanym stelażem - ceny stołów od 520 zł netto
Kansas
Stoły konferencyjne Kansas na składanym stelażu metalowym. Nogi o profilu okrągłym malowane proszkowo czarne lub aluminiowe. Możliwość składowania stołu po złożeniu. Blat o grubości 18 lub 25 mm. zobacz więcej »

Montana

stoły na stelażu metalowym o profilu kwadratowym 60x60 mm - ceny stołów od 770 zł netto
Montana
Stoły konferencyjne Montana na solidnym stelażu metalowym. Nogi o profilu kwadratowym 60x60 mm z regulacją wysokości +/- 25 mm. Nogi zespawane ze sobą estetyczną blachą łączącą. Blat o grubości 18 lub 25 mm z metalową belką wzmacniającą. zobacz więcej »

Dakota

stoły na stelażu płytowym 25 mm - ceny stołów od 507 zł netto
Dakota
Stoły konferencyjne Dakota na stelażu płytowym. Nogi płytowe o grubości 25 mm z regulacją wysokości. Blat 25 mm. Pod blatem wspornik po środku z płyty o gr. 18 mm. Dodatkowo metalowa belka wzmacniająca pod blatem. zobacz więcej »

Texas

stoły na stelażu metalowym w kształcie odwróconej litery T - ceny stołów od 880 zł netto
Texas
Stoły konferencyjne Texas na stelażu metalowym. Nogi o kształcie odwróconej litery T z kanałem pionowym na kable. Belka podblatowa będąca kanałem poziomym na okablowanie. Blat o grubości 18 lub 25 mm w bogatej kolorystyce. zobacz więcej »

Oregon

stoły na stelażu metalowym o profilu 60x30 mm - ceny stołów od 1210 zł netto
Oregon
Stoły konferencyjne Oregon na stelażu metalowym. Dwie nogi o profilu 60x30 mm z regulacją poziomowania. Belka na okablowanie pod blatem w kolorze stelaża. Blat o grubości 18 lub 25 mm. Nogi w kształcie zamkniętego kwadratu w różnych kolorach. zobacz więcej »

Oklahoma

stoły konferencyjne fornir/płyta na czarnym stelażu - ceny stołów od 10000 zł netto
Oklahoma
Stoły konferencyjne Oklahoma doskonale odzwierciedlają piękno geometrycznych form. Struktura oklein w odcieniach naturalnego drewna podkreœśla piękno nowoczesnego stylu. Solidne materiały wykorzystane do produkcji pozwalają na duży komfort pracy i wygodę użytkowania. zobacz więcej »

Pennsylvania

stoły konferencyjne modułowe - ceny stołów od 1693 zł netto
Pennsylvania
Stoły konferencyjne Pennsylvania z grubym blatem i nogami z płyty. Stoły proste i owalne dowolnej wielkości dostosowujemy do wymiarów sali konferencyjnej. Eleganckie i klasyczne stoły konferencyjne gabinetowe. zobacz więcej »
KONTAKT:
10office meble biurowe
tel. 885 80 10 10
tel. 22 280 90 10
e-mail: biuro@10office.pl

Ekspozycja mebli Warszawa
Umów się na wizytę
ŚLEDŹ NAS NA: