Strona główna » Kontakt

Kontakt do firmy 10office

Meble biurowe 10office dopasowuje ofertę do potrzeb Klienta, tak aby mógł wybrać opcję, która mu najbardziej odpowiada. Nasi przedstawiciele pomogą Państwu znaleźć rozwiązanie, które zaspokoi wasze potrzeby i oczekiwania. Oferują oni wszystkie nasze produkty wraz z obsługą logistyczną i montażem, jak rownież specjalistyczne usługi, takie jak planowanie przestrzeni, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz doradztwo w zakresie aranżacji biura i doboru odpowiednich mebli.

Nasza firma istnieje od 2013 roku. Wcześniej pracowaliśmy w branży mebli biurowych zdobywając doświadczenie w innych firmach meblowych. Dzięki temu, możemy śmiało powiedzieć, że nasze doświadczenie zaprocentowało przy tworzeniu własnego biznesu unikając błędów, które popełniało większość firm na rynku. Dziś możemy pochwalić się setkami zadowolonych Klientów, których wciąż przybywa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Ze względu na mobilny charakter naszej pracy i w trosce o Państwa czas, prosimy o kontakt telefoniczny przed zaplanowaniem wizyty na naszej ekspozycji.
tel. 22 280 90 10, 885 80 10 10

Aleja Prymasa Tysiąclecia 46, lok. 140, Warszawa, I piętro, budynek B

Meble można zobaczyć TYLKO po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie.
Indywidualnie krzesła sprzedajmy tylko poprzez stronę internetową www.10chairs.pl. Przy większych ilościach możemy zaprezentować modele.
Spotkania dostępne: poniedziałek - piątek w godz. 8:00 - 16:00

Dział handlowy: biuro@10office.pl
Dział marketingu: marketing@10office.pl
Zakład produkcyjny: produkcja@10office.pl


zdjęcia z ekspozycji »
zdjęcia z realizacji »

KONTAKT:
10office meble biurowe
tel. 885 80 10 10
tel. 22 280 90 10
e-mail: biuro@10office.pl

Ekspozycja mebli Warszawa
Umów się na wizytę
ŚLEDŹ NAS NA: