Strona główna » Meble gabinetowe

Meble gabinetowe od firmy 10office

Meble biurowe 10office w swojej ofercie posiada meble gabinetowe w kilku eleganckich systemach. Meble gabinetowe w okleinie naturalnej lub płycie meblowej o różnej stylistyce. Klasyczna forma Pennsylvania lub nowoczesna forma na stelażach stalowych Oklahoma i North Carolina. czytaj więcej »

North Carolina

nowoczesne meble gabinetowe - ceny biurek od 1820 zł netto
North Carolina
Meble gabinetowe North Carolina to wysokiej jakości meble z drewnopodobnymi decorami, ubrane w nowoczesną formę. Nowoczesny wygląd pozwala z powodzeniem egzystować w mniej lub bardziej modernistycznych wnętrzach, ciesząc się ponadczasową estetyką. zobacz więcej »

Pennsylvania

eleganckie meble gabinetowe - ceny biurek od 3855 zł netto
Pennsylvania
Meble gabinetowe Pennsylvania z blatem o grubości 25 mm. Pod blatem stalowa rama malowana proszkowo na kolor aluminiowy (RAL 9006). Nogi z płyty o grubości 52 mm, plecy 18 mm. Regały w grubości 18 mm, szuflady 16 mm z zamkiem centralnym. zobacz więcej »

Oklahoma

meble gabinetowe z czarnymi stelażami - ceny biurek od 9000 zł netto
Oklahoma
Meble gabinetowe Oklahoma doskonale odzwierciedlają piękno geometrycznych form. Struktura oklein w odcieniach naturalnego drewna podkreœśla piękno nowoczesnego stylu. Solidne materiały wykorzystane do produkcji pozwalają na duży komfort pracy i wygodę użytkowania. zobacz więcej »

Alabama

meble z zaokrąglonym blatem ze sklejki - ceny biurek od 4089 zł netto
Alabama
Meble gabinetowe Alabama z biurkiem z blatem wykonanym ze sklejki o ergonomicznie zaokrąglonym kształcie oraz oryginalnym stelażu ze stopką ze stali nierdzewnej. Meble zostały finalistą konkursu Dobry Wzór 2016. zobacz więcej »

illinois

klasyczne i nowoczesne meble gabinetowe - ceny biurek od 1991 zł netto
illinois
Charakterystycznym elementem systemu gabinetowego Illinois są aluminiowe detale, które pojawiają się w trzywarstwowych blatach biurek oraz stopkach. Całość dopełniają płaszczyzny wykonane ze szkła oraz błyszczącego akrylu. zobacz więcej »

Missouri

Missouri
Dekory o głębokiej strukturze drewna zostały połączone z najmodniejszymi kolorami ziemi. Cechą wyróżniającą system są elementy z lakierowanego mdf, z wzorem przypominającym lamele w osłonach biurek i frontach szaf. zobacz więcej »
KONTAKT:
10office meble biurowe
tel. 885 80 10 10
tel. 22 280 90 10
e-mail: biuro@10office.pl

Ekspozycja mebli Warszawa
Umów się na wizytę
ŚLEDŹ NAS NA: