Strona główna » Meble biurowe » Lady recepcyjne » Lada Minnesota

Lady Minnesota od firmy 10office

Lada Minnesota w całości z płyty melaminowanej w grubości 25 mm w bogatej kolorystyce. Panel czołowy w kolorze lady, a szkło grubości 8 mm. W opcji oświetlenie paneli frontowych, co daje wspaniały efekt wizualny. Modułowy system charakteryzuje się różnorodnością modułów w dużej rozpiętości szerokości i dwóch wysokościach, do obsługi na stojąco bądź siedząc. Lady Minnesota dzięki modułowej konstrukcji dają duże możliwości swobodnego kreowania przestrzeni recepcyjnej. czytaj więcej »

Galeria zdjęć

Cennik i wymiary. Zapraszamy do pobrania cennika lad Minnesota wraz z akcesoriami. W cenniku są rysunki techniczne mebli z wymiarami oraz cenami netto. Możliwa zmiana wymiarów czy kształtu za dopłatą. pobierz cennik »

Katalog Minnesota. Zapraszamy do pobrania katalogu Minnesota, gdzie prezentujemy kilka zdjęć i lad wraz z obszernym opisem lad. pobierz katalog »

Kolorystyka. Zapraszamy do pobrania kolorystyki mebli. Do wyboru kilka kolorów. Przy większych zamówieniach możliwe kolory spoza oferty. pobierz kolorystykę »

Przykładowe lady z serii Minnesota - już od 3641 zł netto!

Lada 1 osobowa
Moduł wysoki MS-RF12/P/S
Łączniki MS-RF25
Lada 2 osobowa
Moduły wysokie MS-RF14
Łączniki MS-RF25
Lada 2 osobowa
Moduły wysokie MS-RF12/P/S
Łączniki MS-RF25
Lada 2 osobowa "L"
Moduły wysokie MS-RF12/P/S
Łączniki MS-RF25 i MS-RF10S
zobacz więcej lad Minnesota wraz z kontenerami i dodatkami »
KONTAKT:
10office meble biurowe
tel. 885 80 10 10
tel. 22 280 90 10
e-mail: biuro@10office.pl

Ekspozycja mebli Warszawa
Umów się na wizytę
ŚLEDŹ NAS NA: